BEZBOLESNA

BEZINWAZYJNA

SKUTECZNA

NIE WYMAGA REKONWALESCENCJI

EFEKT JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU

UBYTEK TKANKI TŁUSZCZOWEJ NAWET DO 45%

Tkanka tłuszczowa jest niezwykle podatna na działanie niskiej temperatury.

Podczas zabiegu, na wybraną partie ciała przykładamy specjalną głowice, która pod ciśnieniem zasysa fałd skóry wraz z tkaną tłuszczową. Wówczas obszar ten jest stopniowo i w kontrolowany sposób schładzany do temperatury +3°C.

Zachowanie odpowiednio niskiej temperatury oraz czasu zabiegu, prowadzi do uszkodzenia adipocytów, rozpoczyna się wówczas proces lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Następnie zniszczone komórki tłuszczowe są stopniowo wydalane z organizmu, w zupełnie naturalny sposób poprzez procesy metaboliczne.

1) Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem.
2) Zassana tkanka tłuszczowa w głowicę maszyny.
3) Powstanie stanu zapalnego wywołanego zimnem.
4) Powolne umieranie i usuwanie komórek tłuszczowych z organizmu.
5) Stan po zabiegu kriolipolizy (widoczny ubytek tkanki tłuszczowej).

Efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Tkanka tłuszczowa staje się bardziej miękka, a martwe komórki tłuszczowe usuwane są przez naturalne procesy zachodzące w organizmie. W miarę upływu kolejnych dni po zabiegu, efekty stają się widoczne gołym okiem, a nadmiar tkanki tłuszczowej w obszarze poddanym zabiegowi zanika!

Zazwyczaj już po upływie ok 2 tygodni można zauważyć znaczącą różnicę w wyglądzie miejsca poddanego zabiegowi. Ostateczne rezultaty obserwuje się po upływie 6 tygodni od zabiegu. Dopiero po upływie 6 tygodni można powtórzyć zabieg w tym samym miejscu.

W zależności od pożądanych efektów i grubości tkanki tłuszczowej pacjenta zabieg może wymagać od 1 do 6 sesji. Po zabiegu rekonwalescencja nie jest wymagana, natychmiast można wrócić do codziennych obowiązków. W miejscu zabiegu może pojawić się zaczerwienienie skóry. Pojawić mogą się też w okolicy zabiegu siniaki, które z upływem czasu całkowicie zanikają.

OBSZARY, KTÓRE MOŻEMY PODDAĆ ZABIEGOWI

plecy (możemy również pozbyć się tzw. boczków i wałeczków podstanikowych)

ręce (przedramiona)

brzuch i biodra

nogi (uda, łydki, okolice przy kolanach)

pośladki

kark

EFEKTY ZABIEGU KRIOLIPOLIZY LipoCryo