wykwalifikowani, najlepsi specjaliści, dla których zdrowie pacjentów jest najważniejsze

wysokiej klasy urządzenia medyczne, gwarantujące skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów

nowoczesne i eleganckie wnętrza, dające pacjentom poczucie prywatności, wygodę i komfort

przyjazny nastrój, który każdego dnia tworzy nasz uśmiechnięty zespół

aromatyczna kawa, pyszna herbata, odmładzająca woda z collagenem, zdrowy poczęstunek i relaksacyjna muzyka

Małgorzata Kujda

DIETETYK KLINICZNY

Dyplomowany dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas licznych praktyk w szpitalach klinicznych oraz poradniach dietetycznych, a także w Instytucie Żywności i Żywienia, gdzie nauczyła się, że edukacja i profilaktyka to podstawa w dążeniu do zdrowia.

Jest dietetykiem z wykształcenia i pasji. Jej przygoda z dietetyką rozpoczęła się podczas własnej walki z nadmierną masą ciała i chęci zdobycia równowagi we własnym organizmie, to doświadczenie pozwoliło jej zrozumieć, że praca nad sobą to nie tylko zmiana diety ale także zmiany w myśleniu. Stąd zainteresowanie diet – coachingiem oraz ukończony kurs psychodietetyki.

Specjalizuje się w profilaktyce i leczeniu nadwagi i otyłości. Zajmuje się także dietoterapią w cukrzycy, insulinooporności oraz zaburzeniach hormonalnych. Prowadzi szkolenia z zakresu zdrowego żywienia.

Jednocześnie sama nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczestniczy w wielu wydarzeniach związanych medycyną, dietetyką i żywieniem, dzięki czemu, niezwykle efektywnie zajmuje się pacjentami kliniki, oferując nowoczesne i skuteczne podejście.

Każdego pacjenta traktuje w wyjątkowy sposób, obdarza empatią i  zrozumieniem oraz stanowczo przekonuje, że wszystko jest możliwe.

Katarzyna Klimek

DIETETYK KLINICZNY

Dyplomowany dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, w licznych warszawskich szpitalach i placówkach medycznych, gdzie miała możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej podczas studiów wiedzy, oraz poszerzania swoich umiejętności w zakresie dietoterapii i dietoprofilaktyki chorób.

Praca z pacjentami różnych oddziałów klinicznych oraz ich rodzinami a także ukończony kurs psychodietetyki i wieloletnie poradnictwo żywieniowe pozwoliły jej nauczyć się odpowiedniego budowania relacji z pacjentem oraz efektywnej współpracy, która przekłada się na poprawę samopoczucia, zdrowia i komfortu życia pacjenta, bez względu na wiek oraz występujące u pacjenta choroby czy dolegliwości.

Posiada także specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego, w związku z czym świetnie sprawdza się w roli edukatora żywieniowego, prowadząc wszelkiego rodzaju warsztaty i szkolenia.

W FIT UP CLINIC zajmuje się pacjentami z nadwagą i otyłością, oraz działaniami w zakresie profilaktyki i dietoterapii chorób.

Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, kongresach oraz szkoleniach.

Mateusz Piszczek

TRENER PERSONALNY

Licencjonowany trener personalny oraz instruktor kulturystyki.

Pasjonuje się życiem w duchu wellness.  Na co dzień zajmuje się działalnością pro-zdrowotną w każdym tego słowa znaczeniu, a sport towarzyszy mu od dzieciństwa. Stara się tak dobierać ćwiczenia aby były pozbawione monotonii i rutyny treningowej, natomiast pełne różnorodnych i efektywnych rozwiązań. Sportowe doświadczenia czerpie z kulturystyki oraz innych form treningu, tj. CrossFit, trening funkcjonalny, trening aerobowy, sporty walki oraz kalistenika.

Zapewnia, że aby odnieść sukces w kształtowaniu własnej sylwetki nie wystarczy tylko trenować swoje ciało. Jest to proces, który powoduje trwałą zmianę stylu życia, a składa się na niego: właściwy sposób odżywiania, treningi fizyczne oraz pozytywna motywacja do działania.

W życiu codziennym, jak i na treningach kieruje się słowami Alberta Einsteina, który powiedział: „Szaleństwem jest robienie bez przerwy tych samych rzeczy, a spodziewanie się odmiennych rezultatów.”

Marcin Wróbel

INSTRUKTOR SPORTU

Licencjonowany instruktor sportu i rekreacji ruchowej oraz licencjonowany trener piłki nożnej.

Specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju grupowych zajęć sportowych dla osób w różnym wieku. Wieloletni trener piłki nożnej dziecięcych drużyn sportowych. Obecnie trenuje przyszłość polskiej piłki nożnej – najmłodszych adeptów Legii Warszawa oraz Football Academy.