KRIOLIPOLIZA MEDYCZNA LIPOCRYO TRWAŁE USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ – 50% rabatu na pierwszy pojedynczy zabieg.
Kriolipoliza to zabieg redukujący tkankę tłuszczową o ok. 45% w obszarze zabiegowym  –
zabieg jest bezbolesny a jego efekty możemy już zaobserwować po ok. 4 tygodniach. Pozbądź się tkanki tłuszczowej raz na zawsze – skorzystaj z przygotowanej promocji dla nowych i obecnych klientów którzy nie korzystali z zabiegów kriolipolizy i odbierz rabat 50% od ceny regularnej na pierwsze pojedyńcze przyłożenie głowicy zabiegowej! Rabat przyznawany jednorazowo.
BANDAŻE AROSHA REDUKCJA OBWODÓW I POZBYCIE SIĘ CELLULITU – 20% rabatu na pierwszy pojedynczy koktajlowy zabieg zabieg.
Bandaże AROSHA odpowiadają na wiele problemów skóry, ich działanie może być ukierunkowane na np. drenaż, redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry lub przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej – skorzystaj z promocji przygotowanej dla nowych i stałych klientów i odbierz 20% rabatu. Już dzisiaj umów się na zabieg przed ważną uroczystością i strać do – 3 cm w obwodzie.
TESTY GENETYCZNE DNA ODKODUJ SWÓJ WŁASNY GEN DO ZDROWIA – 10% rabatu wszystkie badania genetyczne.
Odkoduj swoje DNA! Badanie genetyczne to jedyne badanie, które dzięki określeniu wzajemnego oddziaływania Twoich genów na organizm, wskaże jak spersonalizować kluczowe dla każdej osoby chcącej prowadzić zdrowy tryb życia elementy: trening i dietę. Skorzystaj z promocji przygotowanej dla nowych i stałych klientów i odbierz 10% rabatu na wszystkie badania genetyczne.