iGenesis SUPER SLIM

iGenesis Super Slim – Korzystaj z medycyny precyzyjnej!
Twoja osobista recepta na zdrowie i szczupłą sylwetkę!
Wytyczne opracowane na podstawie wyników badania  iGenesis Super Slim pozwolą zmniejszyć niekorzystny wpływ genów, dzięki czemu zachowasz dobrą kondycję i szczupłą sylwetkę.

IGENESIS SUPER SLIM

iGenesis Super Slim pozwoli Ci zaplanować taki sposób odżywiania, aby Twój organizm otrzymywał to, co potrzebuje  w ilościach jakie są mu niezbędne. Teraz możesz zadbać o swoje zdrowie, jak również o dobre samopoczucie i szczupłą sylwetkę.
iGenesis Super Slim jest unikalnym badaniem, które ustali przyczynę Twojego stanu zdrowia i wskaże precyzyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojego organizmu.

iGenesis Super Slim składa się z 3 modułów: Slim, Sensor i Fit Sport, które opisane są poniżej.

MODUŁ SLIM

Analizuje predyspozycje do metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, umożliwiając opracowanie spersonalizowanego profilu żywieniowego, który utrzymać wysoką wydolność organizmu podczas ćwiczeń. Uwzględnia podłoże genetyczne zachowań trudnych do uchwycenia wynikających z wpływu emocji na odżywianie. Wskazuje również, jak dostosować aktywność fizyczną do posiadanych predyspozycji.

MODUŁ SENSOR

Wskazuje predyspozycje do wystąpienia nietolerancji na gluten, laktozę, fruktozę i nadwrażliwości pokarmowych o podłożu genetycznym – niezmiennych przez całe życie. Często wiążą się one z niespecyficznymi objawami, które mogą wystąpić nawet kilkadziesiąt godzin po spożyciu danego produktu. Ociężałość, senność, ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją, bóle głowy czy problemy ze strony układu pokarmowego mogą być spowodowane produktami codziennie występującymi w diecie.

FIT SPORT

Badanie FIT Sport łączy wiedzę genetyków, lekarzy, trenerów oraz rehabilitantów. Osoby, które ćwiczą samodzielnie, otrzymają zbiór wytycznych przydatnych w planowaniu aktywności fizycznej. Trenerzy personalni mogą potraktować FitSport jako pomoc w optymalizacji wyników swoich podopiecznych.

iGenesis SUPER SLIM podpowie Ci:
 • Jak powinna być skomponowana Twoja dieta
 • Ile białka, tłuszczu i węglowodanów potrzebuje Twój organizm by optymalnie funkcjonować
 • Jak unikniesz efektu jo-jo
 • Czy w Twoich emocjach, kryje się przyczyna niepowodzeń licznych prób odchudzania i jak sobie z tym radzić
 • Jaką aktywność fizyczną wybrać, aby zachować świetną formę
 Korzyści wynikające z wykonania badania:
Informacje zawarte w raporcie iGenesis Super Slim i opracowanych na jego podstawie zaleceniach pomogą w:

 • Odpowiednim skomponowaniu diety – ustalenie proporcji węglowodanów, tłuszczów i białek
 • Dostosowaniu treningu – ile i jak ćwiczyć, aby osiągnąć zamierzony efekt
 • Ocenie wpływu emocji na proces odchudzania
 • Wyeliminowaniu produktów spożywczych, które będą negatywnie wpływały na organizm oraz wprowadzenie tych o korzystnym działaniu
 • Zdiagnozowaniu predyspozycji do nietolerancji i nadwrażliwości pokarmowych i wprowadzenie odpowiedniej diety
 Wynik badania iGenesis Plus to około 40 stron szczegółowej, indywidualnie dopasowanej do pacjenta analizy obejmującej:
 • Raport iGenesis Slim – analizę korelacji polimorfizmów genów odpowiedzialnych za predyspozycje do nietolerancji pokarmowych oraz predyspozycje antyoksydacyjne i detoksykacyjne organizmu.
 • Zalecenia żywieniowe – indywidualne wytyczne dotyczące sposobu odżywiania, uwzględniające predyspozycje genetyczne oraz schemat żywieniowy zawierający dokładne informacje, jakie produkty i w jakich ilościach należy wprowadzić, a z których powinno się zrezygnować.
 • Raport Fit Sport – indywidualne predyspozycje do aktywności fizycznej wraz z opisem.
 • Konsultacje z dietetykiem – FIT UP CLINIC zapewnia pacjentom dwie konsultacje dietetyczne: pierwszą, której głównym elementem jest omówienie wyników oraz drugą, której celem jest kontrola wprowadzonych wytycznych. Obie konsultacje zawarte są w cenie pakietu iGenesis.

PRZEBIEG BADANIA

Badanie iGenesis trwa kilka minut. Jest bezbolesne i bezinwazyjne.
1. Materiał genetyczny pobierany jest z nabłonka poprzez potarcie patyczkiem wymazowym wewnętrznych stron policzków.
2. Materiał poddawany jest analizie laboratoryjnej. Wynik badania i zalecenia żywieniowe są gotowe w ciągu 7 tygodni.

Uwaga: Aby odpowiednio przygotować się do badania, należy przez minimum 60 minut przed wykonaniem wymazu powstrzymać się od jedzenia i picia.